Меню
 
Головна arrow Доступ до публічної інформації
Порядок доступу до публічної інформації в управлінні охорони здоров'я облдержадміністрації .
Затверджено
Наказом УОЗ ОДА
від 23 травня 2011 року № 105


Порядок
доступу до публічної інформації
в управлінні охорони здоров'я облдержадміністрації

Всі запити на публічну інформацію, які надходять до Управління охорони здоровя (в тому числі електронною поштою), реєструються загальним відділом апарату облдержадміністрації. Письмовий запит може бути як в довільній формі, так і шляхом заповнення відповідної форми (додається).

Облік запитів на інформацію ведеться окремо.

Запити, оформлені неналежним чином (без зазначення прізвища, ім’я особи, адреси або інших вимог, встановлених ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації»), не розглядаються.

Незалежно від змісту запиту, він направляється начальнику управління. Згідно з резолюцією, виконавець надає відповідну інформацію або готує проект відповіді. Після підписання відповідь реєструється і надсилається адресату.

Управління охорони здоров'я надає відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

У разі якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь надається не пізніше 48 годин з дня отримання запиту.

Клопотання про термінове опрацювання запиту має бути обґрунтованим.

У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, управління охорони здоров'я може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження, про що повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

У разі, коли управління охорони здоров'я, відповідно до компетенції, не володіє інформацією, стосовно якої зроблено запит, або порушено інші вимоги, зазначені ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації», вона відмовляє в задоволенні запиту на інформацію, про що заявник повідомляється письмово.

Якщо управлінню охорони здоров'я відомо, хто володіє або має володіти запитуваною інформацією, про це повідомляють запитувача, а запит переадресовується відповідній структурі разом із супровідним листом.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів