Меню
 
Головна arrow Проект формування госпітальних округів
Проект формування госпітальних округів
Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо формування госпітальних округів.


Управлінням охорони здоров’я обласної державної адміністрації підготовлено проект формування госпітальних округів в Чернігівській області.

Метою даної реформи в системі охорони здоров’я є створення єдиного лікарняного простору в межах визначеного регіону, що включає кілька сусідніх районів, та надасть змогу забезпечити збалансовану кількість ліжок різного профілю, які будуть розташовані в місцевих і регіональній лікарнях в залежності від їх матеріально-технічної бази, кадрових ресурсів та територіальної розташованості. Це забезпечить населення області безпечною, якісною та своєчасною амбулаторно-поліклінічною та стаціонарною медичною допомогою у закладах, які будуть раціонально розташовані по всій області.

Проект вноситься на громадське обговорення, яке триватиме з 06 жовтня до 20 жовтня 2016 року.

Пропозиції, зауваження та рекомендації щодо формування госпітальних округів та підвищення доступності медичної допомоги до населення надсилати в письмовому вигляді впродовж 15 днів, з дня опублікування на сайті обласної державної адміністрації, до Управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації (м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 1-б, тел., (04622) 4-01-82, (0462) 67-27-87) або в електронному вигляді за адресою [email protected].

Контактні особи: Пулін Володимир Олексійович, заступник начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації (тел.(0462)67-27-87).

ПРОЕКТ формування госпітальних округів в Чернігівській області.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів