Меню
 
Головна arrow Новини
В Чернігівському онкоцентрі пройшов унікальний захід «Жива хірургія – наживо для всієї України!»

26–27 квітня в Чернігівському медичному центрі сучасної онкології відбувся унікальний дводенний онлайн майстер-клас «Використання інноваційних технологій NIR/ICG флуоресцентної візуалізації в онкогінекології: досвід застосування системи IMAGE1 S™ Rubina™».

Це були не просто лекції – а складні лапароскопічні операції у прямому ефірі. Завдяки заходу медики з усієї країни мали змогу спостерігати за процесом у реальному часі, отримати цінні поради, дізнатися про лайфхаки від провідних фахівців галузі та поставити запитання.

Оперуючими лікарями виступили: к.м.н., завідувач онкогінекологічного відділення Сумського обласного онкоцентру Дмитро Сумцов, завідувач гінекологічного відділення Чернігівського медичного центру сучасної онкології Олександр Зуб та заслужений лікар України, доктор медичних наук, гінеколог-онколог Чернігівського медичного центру сучасної онкології Валерій Зуб.

Модерували трансляцію: к.м.н., онкогінеколог з Івано-Франківська Павло Долик, к.м.н., директор Одеського медцентру «Esperanto MED» Ігор Нігуца та онкогінеколог Вінницької клініки «Меділюкс» Олександр Процепко.

Як зазначив Валерій Зуб, це була перша масштабна трансляція операцій у прямому ефірі на всю Україну: «Ми ретельно готувались і хотіли показати не лише свою майстерність, а й можливості сучасного обладнання, що дозволяють проводити операції якісно, з максимальною користю для пацієнтів».

В центрі уваги – пацієнт. Завдяки новітнім технологіям лікарі провели органозберігаючі втручання з визначенням сторожових лімфатичних вузлів.

«Раніше ми видаляли всі групи лімфовузлів, тепер же можемо уникнути надлишкової травматизації. Це значно покращує післяопераційний стан: менше ускладнень, коротша тривалість госпіталізації, швидше відновлення», – пояснив Олександр Зуб.

В свою чергу представниця компанії виробника обладнання Діана Служалюк зазначила, що завдяки використанню новітньої сучасної системи Rubina, яка дозволяє окрім візуалізації 4К та 3Д використовувати маркери, що дає можливість визначати нам перфузію тканин, лімфотік, визначати вартові лімфотичні вузли і відповідно надавати більш прицільну допомогу.

«Також система 3Д візуалізації надає нам можливість швидко шити, тому що ми бачимо просторову відстань між тканинами, між обєктами, між анатомічними структурами», – акцентувала Діана Служалюк.

Записи всіх операцій доступні за посиланням: https://bit.ly/425DcEb. Перегляд відкритий та необмежений у часі.









Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc