Меню
 
Головна arrow Новини
В кабінетах «Здорової дитини» та «Щеплення» Бобровицької амбулаторії зроблено ремонт та встановлено нову побутову техніку

Гуманітарна організація «Medicos del Mundo» (Лікарі світу) провела косметичний ремонт у кабінеті «Здорової дитини» та у кабінеті «Щеплення» Бобровицької міської лікарської амбулаторії. Виконані роботи по заміні дверей та вікон, проведено відновлювальні роботи з підлогою, стелею, електричною проводкою та сантехнікою, пофарбовано стіни, а також встановлено кондиціонер та бойлер. З метою покращення безбар’єрності в медичному закладі, встановлено сучасний пандус. Загалом, ремонтних робіт здійснено на суму 597500,00 грн.

«Колектив нашого центру постійно працює над покращенням умов комфортного перебування пацієнтів в закладі, – говорить генеральний директор комунального некомерційного підприємства «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Бобровицької міської ради Андрій Ткаченко. – Медичні працівники постійно беруть участь у різних грантових програмах, конкурсах, семінарах та навчальних конференціях, що дає можливість не тільки самовдосконалюватись, набувати професійної компетенції, впроваджувати новітні технології в медичній сфері, а й налагоджувати співпрацю з міжнародними та всеукраїнськими організаціями, фондами, агенціями, яким не байдуже майбутнє України у системі охорони здоров’я та підтримки громадського здоров’я».

Зазначена комплексна підтримка спрямована на покращення надання послуг з охорони здоров’я у Бобровицькій громаді.

Адміністрація медичного закладу висловлює щиру вдячність «Medicos del Mundo» і кожному, хто підтримує охорону здоров’я в Україні та наближає нашу ПЕРЕМОГУ!

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc