Меню
 
Головна arrow Новини
Тривають виїзди мобільних медичних бригад у віддалені населені пункти Чернігівщини.

З метою покращення ранньої діагностики захворювань, популяризації вакцинації, поширення інформації про засади здорового способу життя, консультування профільними лікарями пацієнтів, надання рекомендацій щодо амбулаторного нагляду, а у разі необхідності направлення на дообстеження та стаціонарне лікування в спеціалізовані медичні установи, у віддалені куточки Чернігівщини виїжджають медичні мобільні бригади обласних фахівців.

Так, 30 травня, вузькопрофільні лікарі Чернігівської обласної лікарні разом з фахівцями ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» здійснили візит у м. Сновськ Корюківського району задля обстеження місцевих жителів.

Виїзд здійснювався на автобусі наданому ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Завдяки організованому огляду мешканців Сновської громади, 47 місцевих жителів з різноманітною офтальмологічною патологією змогли отримати профільну медичну допомогу, 4 пацієнтів скеровано на інструментальні обстеження в обласну лікарню. Лікарем-невропатологом оглянуто та проконсультовано 30 осіб, з яких 1 дитина, лікарем-кардіологом прийнято 25 пацієнтів, 5 з яких направлені у спеціалізовані установи, а лікарем акушер-гінекологом обстежено 24 пацієнтки, 5 з яких – скеровано на дообстеження в обласну лікарню.

Усім пацієнтам, які звернулися до обласних фахівців, були надані рекомендації щодо лікування та консультації і поради щодо прийому медикаментів, дотримання алгоритмів здорового способу життя та уникнення загострень хронічних недуг.

Спеціалісти Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, як і раніше, зустрічалися з місцевими жителями та інформували їх про основні правила профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань, необхідність вакцинації, а також розповсюджували інформаційні матеріали стосовно дотримання засад здорового способу життя.

Виїзди в регіони області триватимуть і надалі. Вони реалізують державну політику у розрізі попередження захворювань, популяризації профілактичних щеплень, а відтак, спрямовують свою діяльність на збереження та зміцнення здоров’я українців, підвищення якості їхнього життя.


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc