Меню
 
Головна arrow Новини
Підписано меморандум про співпрацю з благодійниками, які планують створити клініку пластично-реконструктивної хірургії та загальної реабілітації

Благодійна організація «Місія Солідарності» працює на Чернігівщині вже більше року. Як повідомила його директорка Поліна Кручиніна, за цей час вдалося організувати гуманітарну та адресну допомогу, а також – ґрунтовно зайнятися психологічною підтримкою цивільного населення.

Втім, найбільша задумка це – клініка, спеціалізована на пластично-реконструктивній хірургії та загальній реабілітації. Уже є проєкт, підібрано відповідне приміщення та налагоджена співпраця з Михайло-Коцюбинською громадою.

На цьому шляху «Місію Солідарності» готова підтримати Чернігівська ОДА. Сьогодні було підписано відповідний Меморандум.

«Війна вже 10 років. А система реабілітації фізичної та психологічної досі потребує ґрунтовної розбудови. На місці зруйнованого кардіодиспансеру ми плануємо створити реабілітаційний центр. Однак, це дуже дороговартісне вкладення, до якого воююча країна не готова саме зараз, а донори не поспішають братися за такий масштабний проєкт в прикордонному регіоні. При тому більшість міжнародних делегацій готова реалізовувати менші, адже важливість відновлення саме людей не потребує додаткових аргументів, - акцентував голова ОДА В’ячеслав Чаус. – Я щиро вдячний «Місії Солідарності» за те, що саме тут – на Чернігівщині.

Представники благодійної організації зазначили, що їх ініціативу підтримали меценати з різних країн, окрім того, фахівці цих країн готові безкоштовно надавати послуги постраждалим від війни пацієнтам.

Наразі БФ також налагоджує співпрацю з ветеранами, які мають спеціалізацію з психології. Це допоможе якісніше вибудувати стратегію психологічної підтримки і для військовослужбовців.

«Ця клініка має бути комфортною для родин. Бо відновлюється не окремо взята особистість, реабілітація має бути комплексною», – зауважив член правління БФ Денис Пащенко.
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc