Меню
 
Головна arrow Новини
Обласні фахівці з фтизіатрії відвідали Батуринську громади з робочим візитом

22 травня фахівці ВСП «Центр фтизіатрії» КНП Чернігівської обласної лікарні здійснили робочий візит до Батуринського ЦПМСД Ніжинського району з метою проведення оцінки якості надання медичних послуг пацієнтам, які мають фактори ризику захворювання на туберкульоз (ТБ), ефективності діючих механізмів виявлення випадків латентної туберкульозної інфекції та туберкульозу, а також раннього виявлення випадків ВІЛ-інфекції, вчасного початку їх лікування на первинному рівні надання медичної допомоги. Відвідали Батуринську громаду лікар-епідеміолог Наталія Гуня, біолог-лаборант Ірина Кияновська та рентгенолаборант Андрій Бобро.

Під час візиту для мешканців віддалених сіл Батуринської громади організовано проведення рентгенологічного скринінгу контактних осіб із вогнищ ТБ та осіб з груп ризику, в рамках якого обстежено 114 жителів Красного, Обмачів та Батурина. За результатами обстеження будуть зроблені відповідні призначення.

Окрім цього, під час робочої поїздки були проведені наступні заходи: моніторинг і оцінка ведення медичної документації, підготовка звітної інформації; надані рекомендації по формуванню та обстеженню осіб із груп ризику розвитку ТБ місцевим медичним працівникам; обговорені питання з дотримання стандартів виявлення ВІЛ-інфікованих, хворих на туберкульоз та ко-інфекції ТБ/ВІЛ; проведені навчання на робочому місці медичного персоналу з питань профілактики, діагностики випадків туберкульозу, розглянуті моменти необхідності дотримання вимог інфекційного контролю.

Ініціатива здійснювалася за підтримки проєкту USAID «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні».

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc