Меню
 
Головна arrow Новини
Початкова, реанімаційна і післяреанімаційна допомога новонародженим

15-17 травня 2024 року у симуляційному тренінговому центрі Полтавського державного медичного університету в рамках українського-американського проєкту проведено другий з чотирьох запланованих в Україні триденний тренінг з оволодіння практичними навичками «Початкова, реанімаційна і післяреанімаційна допомога новонародженим» для лікарів перинатальних центрів та пологових будинків.

Захід організований Благодійним фондом «Заради дитини» та The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints (USA) в рамках партнерської програми «Догляд за матерями та новонародженими» за підтримки Асоціації неонатологів України.

Проєкт має вкрай важливе значення для розвитку перинатальної служби та допоможе підвищити якість надання медичної допомоги новонародженим дітям у родопомічних закладах України.

Для участі в тренінгу запрошені сім національних тренерів з первинної реанімації новонароджених: Валерій Похилько, Зоряна Салабай, Валерія Тишкевич, Олег Корнійчук, Дмитро Добрянський, Тетяна Клименко, Ольга Воробйова на чолі з Президентом Асоціації неонатологів України член кореспондентом НАМН України, професором Тетяною Знаменською, а також більш ніж 70 лікарів з Полтавської, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Сумської та Чернігівської областей.

Триденний тренінг під керівництвом експертів вищого рівня на спеціалізованих манекенах та обладнанні, що було надано донором зі Сполучених Штатів Америки, надав можливість фахівцям родопомічних закладів із шести регіонів України підвищити свій кваліфікаційний рівень, опанувати та закріпити практичні навички проведення початкової, реанімаційної та післяреанімаційної допомоги новонародженим у пологовому залі та відділенні інтенсивної терапії.

Після закінчення навчально-практичного процесу лікувальні заклади отримали набір манекенів для організації локальної підготовки фахівців на робочих місцях, підручники останньої версії програми та пульсоксиметри. Кожен з учасників отримав 25 балів до акредитаційного рейтингу БПР МОЗ України.


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc