Меню
 
Головна arrow Новини
Автопарки медзакладів у областях поповнили 75 сучасних електромобілів, призначених для виїздів до пацієнтів

Автівки призначені для виїздів сімейних лікарів, вузькоспеціалізованих медиків та медсестер до пацієнтів у містечка, села та віддалені громади області. Це дозволить медзакладам «первинки» в разі перебоїв з паливом використовувати альтернативний та дешевший вид транспорту, а також збільшить транспортні можливості для лікарів — виїжджати до пацієнтів у межах області в разі потреби.

«Понад два роки ми живемо і працюємо в надскладних умовах щоденних викликів повномасштабної війни. Попри все, забезпечити українців доступом до необхідних медичних послуг — наш незмінний пріоритет. Зараз основні зусилля нашого міністерства спрямовані саме на це. Якісна, доступна та безоплатна медична допомога — це право кожної людини, тому вдячний нашим партнерам за їх підтримку. Отримані сьогодні 75 електроавтомобілів від Світового банку допоможуть підвищити мобільність лікарів «первинки» в різних куточках України та допомогти ще більшій кількості пацієнтів», — сказав міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

75 сучасних електрокарів для медзакладів в областях Міністерство охорони здоров’я закупило в рамках спільного проєкту зі Світовим банком «Зміцнення системи охорони здоров’я та збереження життя» (Heal Ukraine). Це один із трьох великих проєктів які реалізуються в Україні в рамках співпраці. Його мета — відновлення та покращення доступу до основних медичних послуг, задоволення нових та невідкладних потреб у медичних послугах і забезпечення фінансового захисту в надзвичайній ситуації.

Автомобілі отримали заклади первинної медико-санітарної допомоги, адже саме медичні працівники первинної ланки потребують додаткової мобільності під час супроводу пацієнтів в регіоні. Зокрема, йдеться про надання паліативної допомоги на дому, патронажні огляди новонароджених, виїзди медиків до малорухливих пацієнтів, організацію роботи мобільних пунктів вакцинації, виїзди медиків у віддалені громади.

Додатково: передача електрокарів представникам закладів охорони здоров’я відбулася за участі міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка, заступника міністра охорони здоров’я України – головного державного санітарного лікаря Ігоря Кузіна, Голови представництва Світового Банку в Україні Геворга Саркісяна, старшого економіста, керівника напряму охорони здоров’я в Україні, керівника команди проєкту «HEAL Ukraine» Якуба Какєтека, голів ОВА, громад та керівників закладів охорони здоров’я Київської, Кіровоградської, Одеської областей.


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc