Меню
 
Головна arrow Новини
П’ять медичних закладів Чернігівщини співпрацюватимуть із закладами охорони здоров’я Німеччини

Відповідні Меморандуми підписали днями керівники установ та уповноважені в рамках Другого міжнародного саміту міст і регіонів на базі Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, в ході робочого візиту на Чернігівщину Міністра науки, культури, федеральних і європейських справ федеральної землі Мекленбург-Передня Померанія Беттіни Мартін.

Відтак обмін досвідом та практиками відбуватиметься між КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР, КНП «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня» ЧОР, КНП «Чернігівська обласна дитяча лікарня» ЧОР, КНП «Чернігівська міська лікарня №3» ЧМР, КНП «Корюківська центральна районна лікарня» КМР та Медичним центром Ростокського університету і Університетською лікарнею Грайфсвальда.

Як наголосила заступниця міністра охорони здоров’я України Марина Слободніченко, яка також доєдналася до заходу, головна ціль даної співпраці – збереження людського капіталу, що неможливо зробити без посилення освіти та охорони здоров’я. Це стовпи, на яких тримаються наші люди і підписані меморандуми посилять взаємодію між українськими та німецькими лікарями, а обмін відповідним досвідом стане початком формування тісної співпраці.

«Досвід, який, на жаль, набули наші лікарі у лютому-березні 2022 року – безцінний. Водночас він може стати у пригоді європейським колегам. Натомість нам дуже необхідна підтримка у впроваджені практик відновлення та збереження ментального здоров’я», – зауважив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

«Дякуємо за цю можливість керівництву Федеративної землі Мекленбург-Передня Померанія, а також МОЗ, зокрема заступниці Міністра Марині Слободніченко, – висловив слова подяки генеральний директор Чернігівської обласної лікарні Андрій Жиденко. – Досвід цивільних медиків, які працювали на Чернігівщині у лютому-березні 2022 року гіркий, і в той же час дійсно безцінний. Лікарі і зараз продовжують демонструвати дива, коли мова йде не лише про ступінь і характер травм, а й про одночасно велику кількість постраждалих, як от після ракетних обстрілів. Цей досвід – те, чим ми можемо поділитися з Німеччиною».Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc