Меню
 
Головна arrow Новини
Фонд «AICM Україна» передав Чернігівській обласній лікарні вантаж виробів медичного призначення

Наприкінці квітня, Чернігівська обласна лікарня отримала від Міжнародного Фонду Медичної Співпраці «AICM Україна» вантаж гуманітарної допомоги у вигляді: медикаментів, виробів медичного призначення (розхідні матеріали хірургічні та для інтенсивної терапії), наборів з хірургічними інструментами, наборів для гігієни пацієнтів, комплектів постільної білизни та продуктів харчування.

Фонд «AICM Україна» – велика гуманітарна організація, яка за підтримки мережі донорів і національних/міжнародних партнерів вирішує найгостріші проблеми країни задля покращення рівня піклування про населення нашої держави. В найбільшому франко-українському гуманітарному медичному фонді, працює 37 осіб, у тому числі 14 лікарів, 5 психологів, 4 медсестри, 1 фармацевт, 13 співробітників та 215 волонтерів. Щорічно AICM допомагає більш ніж 300000 українцям, понад 1500 лікарям та 52 лікарням.

З 2004 року AICM виступає посередником між французькими та українськими установами у сфері охорони здоров’я. Найвизначнішими подіями сумісної роботи є: підписання угоди про співпрацю в галузі онкології між Французьким національним інститутом раку та Міністерством охорони здоров’я України; підписання угоди про співпрацю з декількома медичними академіями, щоб мати можливість надавати спеціальні курси студентам, а також медичним спеціалістам під час їх курсів підвищення кваліфікації; підписання угоди про співпрацю між декількома французькими дослідницькими центрами та двома регіонами України у сфері радіаційного захисту населення, а також приєднання України до країн-модерністів, найбільш зацікавлених у подоланні раку, підписавши Паризьку Хартію.

«Колектив нашого закладу докладає значних зусиль по організації надання якісної медичної допомоги населенню області. Ми дуже вдячні Фонду «AICM Україна» за надану благодійну допомогу. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю та висловлюємо надію на всебічну підтримку нашої країни і закладів охорони здоров’я», – висловлює слова вдячності Фонду «AICM Україна» керівництво Чернігівської обласної лікарні.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc