Меню
 
Головна arrow Новини
На Корюківщині запрацював новий лікар.

За повідомленням адміністрації Корюківської центральної районної лікарні з жовтня поточного року в інфекційному відділенні їхнього закладу приступила до роботи нова лікарка Янченко Людмила Володимирівна.

Народилась Людмила Янченко в м. Семенівка. Закінчила Полтавський державний медичний університет за спеціальністю – лікувальна справа в 2007 році. Після проходження інтернатури в Національному університеті охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика отримала сертифікат лікаря спеціаліста з розділу – «Інфекційні хвороби». З 2009 року по жовтень 2023 року працювала лікарем-інфекціоністом в Семенівській міській лікарні.

«Інфекційні захворювання можуть викликати безліч різних симптомів. Деякі настільки м’які, що ви можете навіть не помітити якихось змін, інші ж можуть загрожувати життю, – говорить Людмила Янченко. – Для певних інфекцій існують свої методи лікування, для інших, скажімо вірусів, медицина винайшла лише методи профілактики такі як вакцинація та навчилася лікувати наслідки інфекції, тобто симптоматичне лікування».

Наразі мешканці Корюківської громади мають змогу звернутися до лікаря-інфекціоніста як самостійно, так і за направленням сімейного лікаря.

При первинному відвідуванні лікар вислухає скарги та здійснить фізикальний огляд пацієнта. Він зосередиться не лише на наявності симптомів, але й тривалості та тяжкості їх прояву.

До уваги обов’язково беруться минулі захворювання, прийом лікарських засобів, наявність алергії, соціальна історія (фізичні контакти, поїздки, утримання тварин тощо). Метою такого збору інформації є необхідність визначитися з наявністю та конкретністю інфекційного захворювання.

Підтвердження того чи іншого інфекційного захворювання здійснюється на підставі висновків лабораторних та інструментальних досліджень, які призначаються лікарем.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc