Меню
 
Головна arrow Новини
На робочій Колегії Управління охорони здоров’я обговорили питання роботи медичних закладів та закладів медичної освіти області.

Сьогодні, на базі Чернігівської обласної дитячої лікарні, керівники закладів охорони здоров’я на чолі з начальником Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА Андрієм Лінником обговорили низку питань з організації надання медичної допомоги населенню області та підготовки молодших спеціалістів з медичною освітою.

Заслухавши та обговоривши доповіді директора Чернігівського базового фахового медичного коледжу Миколи Конопацького, генерального директора Чернігівського обласного центру крові Лілії Бузницької, медичного директора Чернігівської обласної психоневрологічної лікарні Світлани Александрової та головного лікаря Чернігівського обласного центру медико-соціальної експертизи Богдана Павлюка, а також виступи членів Колегії та директорів закладів охорони здоров’я області, присутні зазначили, що Управлінням охорони здоров’я та медичними закладами області проводиться вся необхідна робота по удосконаленню організації навчального процесу в медичних коледжах Чернігівського регіону, організації надання трансфузіологічної, психіатричної допомоги та проведенню медико-соціальної експертизи населенню області.

Окремо відзначено, що у медичних коледжах області наявне належне технічне обладнання для освітнього процесу та достатній педагогічний потенціал. Під час навчального процесу дотримуються всі вимоги організації навчання з урахуванням періоду військового стану.

Також медична спільнота Чернігівщини торкнулася питань надання психіатричної допомоги населенню та проведення медико-соціальної експертизи, відзначивши, що ці сфери медичної галузі потребують удосконалення.

«В області відзначається збільшення кількості донацій крові за 9 місяців поточного року на 22,5% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, в основному за рахунок донорів резерву, – повідомила Лілія Бузницька. – Тож роботу Чернігівського обласного центру крові можна вважати задовільною».

Виходячи з основних положень доповідей, з метою покращення організації та якості надання спеціалізованих медичних послуг населенню області та підготовки молодших спеціалістів з медичною освітою, Колегією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА вирішено забезпечити планування підготовки фахівців з медичною освітою відповідно до потреб медичних закладів області, забезпечити підготовку студентів з питань надання невідкладної медичної та медико-психологічної допомоги при бойовій травмі, з основ тактичної медицини.

Також вирішено активізувати інформаційну роботу про важливість і користь донорства крові та її компонентів, корпоративне донорство та мотивування молоді для залучення її в ряди добровольців.

Разом з тим Андрій Лінник звернув увагу керівництва Чернігівської обласної психоневрологічної лікарні на вивченні питання про створення на базі підпорядкованого закладу реабілітаційного відділення з урахуванням спеціалізації надання медичної допомоги, потреби в фізичній та психологічній реабілітації для населення області, а також опрацюванні разом з генеральним директором Чернігівської обласної дитячої лікарні Тетяною Лебедєвою питання деінституціоналізації дитячої психіатричної допомоги та організації центру ментального здоров’я в умовах багатопрофільного медичного закладу.
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc