Меню
 
Головна arrow Новини
Медики та психологи Бобровицької громади надали комплексну медико-психологічну допомогу дітям Озерян.

З метою профілактики захворювань та підтримки громадського здоров’я серед дітей в рамках соціального проєкту «Твої долоні» громадського об’єднання «Твій шлях» та за підтримки керівництва Бобровицької міської ради, Бобровицьким центром первинної медико-санітарної допомоги спільно з відділом освіти Бобровицької міської ради надано комплексну медико-психологічну допомогу мешканцям с. Озеряни Бобровицького району.

Зокрема, 13 жовтня в рамках цієї співпраці у приміщенні Озерянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено огляд дітей лікарями та прийом дитячими, кризовими психологами, зоотерапія, арттерапія, групові заняття для дітей: акторська майстерність, балансова терапія.

Як зазначили фахівці ГО «Твій шлях», відлуння боїв, вибухів стали частими гостями селища на початку повномасштабного вторгнення рф в Україну. У ті буремні події страх невідомості став постійним співмешканцем селян. До того ж росіяни повністю поклали зв’язок, заглушуючи його засобами радіоелектронної боротьби. Наслідок – посттравматичні синдроми в дітей та дорослих. Тому подібні заходи дуже важливі для мешканців Чернігівщини для подолання наслідків війни на психоемоційному плані.

«Ми щиро вдячні Громадському об’єднанню «Твій шлях» за налагоджену співпрацю і надану допомогу жителям громади, – коментує Генеральний директор Бобровицького центру первинної медико-санітарної допомоги Андрій Ткаченко. – Наступна зустріч запланована на 17 жовтня у с. Горбачі, в приміщенні школи за адресою вул. Шкільна, 19, з 11:00 до 16:00 години».

Соціальний проєкт «Твої Долоні» – це профільний проєкт громадського об’єднання «Твій шлях», дія якого направлена на сферу захисту дітей. Основними завданнями проєкту є психологічна та виховна допомога, реабілітація та оздоровлення дітей, які були безпосередніми свідками бойових дій.Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc