Меню
 
Головна arrow Новини
Для проведення оглядів населення віддалених громад Чернігівщини продовжуються виїзди мобільних бригад медичних працівників

З метою створення умов для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування під час подолання наслідків російської агресії на території області, поліпшення ранньої діагностики і профілактики інфекційних та неінфекційних хвороб серед населення та популяризації вакцинації, на Чернігівщині впроваджені спільні виїзди спеціалістів Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації та ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» у складі мобільних медичних бригад у віддалені громади області.

29 вересня відбувся черговий виїзд фахівців Чернігівської обласної лікарні та Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України до Талалаївської територіальної громади.

Виїзд здійснювався на автобусі наданому Чернігівському обласному центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Завдяки організованому огляду мешканців Талалаївської громади 35 місцевих жителів з різноманітною офтальмологічною патологією змогли отримати профільну медичну допомогу, 20 пацієнтів скеровані на лабораторні та інструментальні дообстеження в обласну лікарню, 15 осіб направлено в спеціалізовані установи.

Спеціалісти Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, як і раніше, зустрічалися з місцевими жителями та інформували їх про основні правила профілактики інфекційних захворювань, необхідність вакцинації та розповсюджували інформаційні матеріали.

Виїзди в регіони області триватимуть і надалі. Вони реалізують державну політику у розрізі попередження захворювань, популяризації профілактичних щеплень та спрямовані на зміцнення здоров’я українців, підвищення якості їхнього життя.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc