Меню
 
Головна arrow Новини
На Корюківщині продовжується покращення житлових умов медиків.

За повідомленням адміністрації Корюківської центральної районної лікарні нещодавно їх лікар отримав ключі від двокімнатної квартири з чим його привітав колектив лікарні.

Ананенко Борис Олександрович лікар-невропатолог зазначеної лікарні родом із смт. Холми, Корюківського району. Закінчив Сумський Державний медичний Університет в 2021 році за спеціальністю – лікувальна справа. Після проходження інтернатури на базі Корюківської центральної районної лікарні з лютого поточного року працює в закладі лікарем-невропатологом терапевтичного відділення.

Для збереження медичних кадрів району та створення гідного побуту медичних працівників адміністрація лікарні намагається оперативно вирішувати житлові питання молодих спеціалістів закладу.

«Цього року вже другий наш лікар отримує власну квартиру. Житло надається на вибір, приватний будинок або квартира в багатоповерхівці. Ми виділяємо суму коштів, люди обирають те, що їм підходить, – говорить генеральний директор Корюківської центральної районної лікарні Сергій Пивовар. – Так, минулого року вісім наших спеціалістів отримали власне житло».

Борис Олександрович висловлює слова вдячності на адресу керівництва закладу, відзначаючи, що побутові умови для лікаря – надзвичайно важлива й суттєва складова, яка позитивно позначається на успішності процесу надання допомоги пацієнтам.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc