Меню
 
Головна arrow Новини
Кожен з нас може стати частиною змін: Чернігівщина долучається до Всесвітнього дня прибирання

Ми повинні почати відновлювати українське довкілля вже зараз. Це вимагає об’єднання зусиль і спільної роботи для забезпечення перемоги над екокатастрофою. На цьому наголошують організатори заходів до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» в Україні – представники Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine».

Основна мета екоподії – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Акція запланована на 16 вересня 2023 року о 10:00 в 24 областях разом з 191 країною світу.

Саме в цей день з дотриманням обмежень воєнного часу відбудеться прибирання під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою».

1 серпня, відбулось онлайн засідання національного оргкомітету щодо Всесвітнього дня прибирання, в якому взяли участь представники Чернігівської ОДА та дотичних структурних підрозділів.

Україна має зустрічати Перемогу чистою, – на цьому акцентував увагу Державний секретар Кабінету Міністрів України Олександр Ярема, відкриваючи захід.

Він також зауважив, що формати проведення акції необхідно вибирати з максимальним дотриманням вимог безпеки – в залежності від можливостей у воєнних реаліях.

Поки російські окупанти намагаються забрати у нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми, українці – незламні і продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Громадяни України об’єднують зусилля і разом тримають екологічну оборону.

Взяти участь у важливій екологічній події року може кожен, організувавши онлайн або офлайн прибирання, та підтримати своє рідне місто чи село, навіть перебуваючи далеко від нього.

Важливо! Зареєструйте результат своєї участі у Всесвітньому дні прибирання до 25 вересня 2023 року включно https://forms.gle/zjQtrZoL3KXZ5hP18

Більше інформації та деталей про акцію знаходяться на сайті www.letsdoitukraine.org.

До слова, співорганізаторами заходу виступають Міжнародний молодіжний рух School Recycling World за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Національна молодіжна рада України, Всеукраїнський молодіжний центр, органи виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадські організації, об’єднання, соціально-відповідальний бізнес та медіа.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc