Меню
 
Головна arrow Новини
На Корюківщині продовжується покращення житлових умов медиків.

За повідомленням адміністрації Корюківської центральної районної лікарні нещодавно їх лікар отримав ключі від трикімнатної квартири з чим його привітав колектив лікарні.

Науменко Олександр Юрійович лікар акушер-гінеколог зазначеної лікарні родом із с. Охромієвичі, закінчив Національний медичний університет в 2016 році за спеціальністю – лікувальна справа. Після проходження інтернатури на базі Корюківської центральної районної лікарні залишився працювати в закладі лікарем акушер-гінекологом, постійно підвищує свій професійний рівень, наразі отримав другу кваліфікаційну категорію.

Для збереження медичних кадрів району та створення гідного побуту медичних працівників адміністрація лікарні намагається оперативно вирішувати житлові питання молодих спеціалістів закладу.

«Житло надається на вибір, приватний будинок або квартира в багатоповерхівці. Ми виділяємо суму коштів, люди обирають те, що їм підходить, – говорить генеральний директор Корюківської центральної районної лікарні Сергій Пивовар. – Так, минулого року вісім наших спеціалістів отримали власне житло».

Олександр Науменко висловлює слова вдячності на адресу керівництва закладу, відзначаючи, що цей дарунок надихає на працю, адже побутові умови для лікаря – надзвичайно важлива й суттєва складова, яка позитивно позначається на успішності процесу надання допомоги пацієнтам.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc