Меню
 
Головна arrow Новини
Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги отримав товари медичного призначення та інвалідні візки від благодійників

У наш нелегкий час війни майже в усіх медичних закладах знаходяться бійці після поранень, які проходять реабілітацію і не можуть самостійно рухатись, а також цивільні громадяни, що звертаються в лікарні, тому потреба у допоміжних засобах для пересування в медичних закладах актуальна як ніколи.

За повідомленням адміністрації КНП «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Бобровицької міської ради Чернігівської області днями заклад отримав у вигляді гуманітарної допомоги одноразові гігієнічні пелюшки, милиці та інвалідні візки – дорослий і дитячий.

«Як і в будь-якому іншому медичному закладі, ці засоби вкрай необхідні. Завжди є пацієнти, які з різних причин рухатися самостійно не можуть, – говорить генеральний директор Бобровицького центру первинної медико-санітарної допомоги Андрій Ткаченко. – У деяких випадках людина отримує травму, яка частково або повністю тимчасово блокує здатність до самостійного переміщення. У період відновлення, лікування візок служить серйозною підтримкою і полегшенням пересування пацієнта».

Люди з травмами кінцівок, які потребують зазначених засобів, можуть безоплатно отримати їх для покращення мобільності та самообслуговування через сімейного лікаря Бобровицького центру первинної медико-санітарної допомоги.

Адміністрація та колектив медичного закладу висловлюють глибоку вдячність за передані засоби пересування та медичного призначення, зазначаючи що вони вкрай необхідні для поліпшення якості надання медичної допомоги населенню Бобровицького району.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc