Меню
 
Головна arrow Новини
Тридцять четвертий випуск щотижневого дайджесту новин «COVID-19. цифри і факти»

Новий випуск щотижневого дайджесту новин «COVID-19. Цифри і факти» містить актуальні статистичні дані про рівень захворюваності та вакцинальної кампанії в Україні за минулий тиждень.

Ще у випуску:

- Майже 76 % – така частка людей віком понад 60 років серед тих, хто не зміг подолати COVID-19 минулого тижня в Україні.

- Бустерна вакцинація через три місяці після первинної захищає пацієнтів 65 років і старших від летальних випадків внаслідок COVID-19 у середньому на 84-93 % – дослідження в Австралії.

- Ситуація із поширенням COVID-19 у світі перестала бути надзвичайною. Але коронавірусна інфекція лишається з нами, і сьогодні тисячі людей у всьому світі борються за своє життя у відділеннях інтенсивної терапії, а мільйони інших продовжують жити з негативними наслідками COVID-19. Вакцинація має продовжуватись.

- Оновлені рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я із визначеними групами населення, які перш за все мають вакцинуватись проти COVID-19 та отримати додаткові бустерні (ревакцинальні) дози, і в які терміни це рекомендовано робити.

- А ви знаєте, чому деякі вакцини проти COVID-19 називаються двовалентними? Про це – у рубриці «Гарячі» запитання».

Про це і не тільки – читайте у новому випуску дайджесту новин №34.

Дайджест виходить у межах спільного зі Світовим банком проєкту МОЗ України та в партнерстві із Центром громадського здоров’я.

дайджест 34

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc