Меню
 
Головна arrow Новини
Електронну чергу для проходження ВЛК запустили ще у восьми містах України

Електронну чергу для проходження ВЛК запустили ще у восьми містах України

Продовжуються заходи з удосконалення для забезпечення швидкого та зручного проходження військовослужбовцями військово-лікарської експертизи (далі – ВЛК). Зокрема, днями система електронної черги була запроваджена у військових госпіталях Старокостянтинова, Десни, Дніпра, Миколаєва, Білої Церкви, Рівного, Чернівців та Житомира. А з початку травня електронна черга діє також у військових госпіталях Києва, Львова, Вінниці, Одеси та Харкова.

Цей механізм надає можливість записати військовослужбовців на ВЛК або до лікаря на консультацію у зручний для них час та день.

Підвищення якості медичного обслуговування та забезпечення військовослужбовців під час проходження військово-лікарської комісії є пріоритетним завданням Медичних сил ЗСУ та уряду України. Для реалізації цих завдань активно співпрацюють підрозділи Збройних сил України, Міністерство оборони України, Міністерство охорони здоров’я України, Міністерство у справах ветеранів України, Міністерство цифрової трансформації України та громадськість.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc