Меню
 
Головна arrow Новини
На День вишиванки медичні працівники Чернігівщини вбралися в одяг з традиційними українськими орнаментами.

У час, коли наша держава вже другий рік поспіль протистоїть повномасштабній збройній агресії рф, вишиванка стала своєрідним символом нескореності, сучасної зброї, нерозривним зв’язком поколінь українців та символом нашої майбутньої перемоги. День української вишиванки не має постійної дати – щорічно він відзначається в третій четвер травня. У 2023-му році свято припало на 18 травня.

Українська вишита сорочка – це не просто елемент гардеробу, а й потужний оберіг. З давніх-давен слов’яни використовували льон і конопляне полотно, червоні і чорні нитки. Також мало значення і те, для кого шиється сорочка – для дівчинки, хлопчика, жінки або чоловіка, а може бути, для воїна.

У цей важкий для України час, працівники Бобровицького центру первинної медико-санітарної допомоги разом зі всією Україною прийняли участь у флешмобі «Українська вишиванка – генетичний код українця, оберіг і символ єднання нації» та вбралися в одяг з традиційними українськими орнаментами, що відображають справжню українську душу, історію та культуру українського народу.

Ми, українці – сильні, вільні, незалежні! Все буде Україна!Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc