Меню
 
Головна arrow Новини
Команда фахівців з фтизіатрії Чернігівської обласної лікарні відвідала деокупований населений пункт Чернігівщини.

16 травня команда лікарів Чернігівської обласної лікарні у складі: завідувача відокремленого структурного підрозділу «Центр фтизіатрії» КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР, епідеміолога та рентген-лаборанта відвідали Ічнянський центр первинної медико-санітарної допомоги, відповідно до підписаного меморандума про взаєморозуміння між КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР та Міжнародною некомерційною організацією РАТН, яка сприяє покращанню здоров’я населення в усьому світі, щодо впровадження Проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні».

Зазначений проєкт фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID Ukraine, основна діяльність якого направлена на зменшення тягаря туберкульозу в Україні шляхом профілактики, раннього виявлення захворювання та належного лікування хворих на ТБ і ко-інфекцію ТБ/ВІЛ. Для реалізації зазначених цілей заплановано впровадження масового флюорографічного обстеження жителів віддалених куточків області.

В рамках заходу фахівці провели обстеження місцевого населення на туберкульоз у деокупованому населеному пункті Крупичполе. Медичними працівниками Ічнянського центру первинної медико-санітарної допомоги та працівниками територіальної громади напередодні були сформовані списки жителів, які відносяться до груп підвищеного ризику щодо захворювання на туберкульоз. Таким чином, 58 осіб пройшли рентгенологічне обстеження за допомогою сучасного портативного цифрового рентгенапарату, який «Центр фтизіатрії» отримав від USAID для реалізації цілей проєкту

Також під час візиту фахівцям Ічнянського медичного закладу первинної ланки надана організаційно-методична допомога з питань ранньої діагностики та виявлення особливо небезпечних інфекцій, ознайомлення з новими стандартами лікування та нормативно-правовими документами щодо виявлення і обстеження контактних осіб та надання медичної допомоги зазначеній категорії пацієнтів.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc