Меню
 
Головна arrow Новини
Медичних сестер та лаборантів Чернігівської обласної лікарні з нагоди професійного свята урочисто нагороджено Почесними грамотами та Подяками.

Сьогодні в КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР відбулися урочисті збори присвячені Всесвітньому дню медичної сестри, який відзначається щороку 12 травня.

На заході були присутні Начальник Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА Андрій Лінник, Голова обласної організації Профспілки Павло Потапко, адміністрація та колектив Чернігівської обласної лікарні.

Генеральній директор закладу Андрій Жиденко привітав медичних сестер та братів, які проявили відвагу та стійкість під час виконання своїх професійних обов’язків в умовах повномасштабної війни та повсякденної роботі, що продовжується кожного дня, гуманність та незламний дух, надзвичайну відданість і героїзм та побажав миру, злагоди, щоб праця завжди приносила радість та задоволення.

«Медичні сестри та брати – це справжнє покликання, яке вимагає відваги, знань та небайдужості до болю пацієнтів. Ви – наші незламні герої, які борються за життя та здоров’я кожного пацієнта, не зважаючи на будь-які виклики, – наголосив Андрій Жиденко. – Без вас повноцінне функціонування медицини було б просто неможливим!».

До привітань також приєдналися й інші очільники. Вони відмітили неоціненний вклад медичних сестер у роботу Чернігівської обласної лікарні зокрема та системи охорони здоров’я України в цілому, їхню сумлінну працю, самовідданість та важкий труд: від ментальної підтримки до буквального носіння пацієнта на руках.

Загалом під час урочистостей 3 медичні сестри закладу отримали Почесні грамоти Міністерства охорони здоров’я України, 5 медсестер – Подяки Міністерства охорони здоров’я України, 6 медиків – Подяки Чернігівської обласної державної адміністрації та Чернігівської обласної ради. Від Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА Почесні грамоти отримали 10 медичних сестер, Подяки – 22 медичні сестри та лаборанти. Також 6 медиків отримали Грамоти Чернігівської обласної лікарні та 3 медики – Почесні грамоти обласного комітету профспілки працівників охорони здоров’я.
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc