Меню
 
Головна arrow Новини
Лікарі Чернігівщини продовжують покращувати доступ до медичних послуг для мешканців віддалених населених пунктів.

Через російську агресію населені пункти Чернігівщини зазнали значних руйнувань. Від ворожих атак постраждали і заклади охорони здоров’я, деякі їхні приміщення стали непридатними для прийому пацієнтів.

З метою приближення медичної допомоги до сільського населення та вчасного виявлення патології мешканців віддалених населених пунктів Чернігівської області, в райони, де пошкоджені медичні заклади або немає відповідного транспортного сполучення для покращення доступу до медичних послуг продовжують виїжджати мобільні бригади лікарів.

Так, 11 травня лікарі Бобровицького центру первинної медико-санітарної допомоги провели виїзний прийом громадян у селі Макарівка Бобровицького району, під час якого обстежили 11 місцевих дорослих та 3 дітей. Кваліфіковані консультації мешканцям Макарівки надали лікар загальної практики – сімейної медицини Світлана Постернак, лікар-педіатр Ярослав Єрохін та медичні сестри Ольга Данькевич і Олена Савицька

Під час виїзного прийому медиків жителі Макарівки змогли не тільки пройти діагностику та отримати консультації лікарів, а й одержали безкоштовні лікарські засоби в якості гуманітарної допомоги.


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc