Меню
 
Головна arrow Новини
Медики та освітяни Бобровицької громади надали комплексну медико-психологічну допомогу дітям та їх батькам в рамках проєкту «Твої долоні».

З метою профілактики захворювань та підтримки громадського здоров’я серед дітей в рамках соціального проєкту «Твої долоні» громадського об’єднання «Твій шлях» та за підтримки керівництва Бобровицької міської ради, Бобровицьким центром первинної медико-санітарної допомоги спільно з відділом освіти Бобровицької міської ради та Центром дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України мешканцям громади надано комплексну медико-психологічну допомогу.

Зокрема, лікарями та психологами в рамках цієї співпраці у приміщенні закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. с. Кобижча Бобровицького району здійснено прийом дітей дитячими кардіологами з проведенням ЕКГ та УЗД серця, вимір рівня цукру в крові. Також проведено прийом дитячими кризовими психологами, зоотерапія, арттерапія та групові заняття для дітей.

«Ми щиро вдячні Громадському об’єднанню «Твій шлях» та Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України за налагоджену співпрацю і надану допомогу жителям громади, – коментує Генеральний директор Бобровицького центру первинної медико-санітарної допомоги Андрій Ткаченко. – Наразі є домовленості про зустрічі в інших населених пунктах нашої громади. Про місце та час прийому діток нашими партнерами будемо завчасно інформувати на офіційних інформаційних ресурсах Бобровицької міської ради та через директорів загальних закладів середньої освіти».

Соціальний проєкт «Твої Долоні» – це профільний проєкт громадського об’єднання «Твій шлях», дія якого направлена на сферу захисту дітей. Основними завданнями проєкту є психологічна та виховна допомога, реабілітація та оздоровлення дітей, які були безпосередніми свідками бойових дій.Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc