Меню
 
Головна arrow Новини
Команда лікарів Чернігівської обласної лікарні завітала до Понорницької селищної ради Новгород-Сіверського району, з метою надання консультативної медичної допомоги місцевому населенню.

Для покращення доступу до медичної допомоги жителям віддалених громад Чернігівської області бригада фахівців Чернігівської обласної лікарні у складі кардіолога, лікаря з ультразвукової та функціональної діагностики, дерматовенеролога, ендокринолога, невропатолога, сурдолога, фтизіатра, офтальмолога та акушер-гінеколога провели виїзний прийом для мешканців Понорницької громади.

Під час робочого візиту обласними фахівцями було прийнято, проконсультовано та обстежено майже 370 жителів Понорниці. Деяких пацієнтів скеровано на дообстеження, деяким – рекомендовано оперативне лікування у плановому порядку у відділеннях обласної лікарні.

Із загальної кількості обстежених, 57 понорничан мали різноманітну офтальмологічну патологію та близько 40 – зниження слуху, порушення носового дихання та проблеми з горлом. Іншими проблемами, з якими пацієнти звертались до лікарів, були захворювання серцево-судинної системи, больовий синдром у спині та хронічні головні болі.

За повідомленням лікаря-офтальмолога Михайла Биховця, біля 50% обстежених ним пацієнтів мали вікові захворювання очей, яким було призначено консервативне лікування або спостереження за місцем проживання. Іншим 50% пацієнтів рекомендовано дообстеження на оптичному когерентному томографі та проведення хірургічних втручань для покращення зору.

«Це важливий захід для жителів громади, адже мешкають вони далеко від обласного центру, але медичні послуги змогли отримати завдяки нашим спільним зусиллям. Обстеження і рання діагностика захворювань – важливий крок для покращання здоров’я населення», – підсумували обласні фахівці свій робочий візит до Понорницької громади.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc