Меню
 
Головна arrow Новини
Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась новим сучасним обладнанням завдяки благодійникам

Завдяки спільним зусиллям співробітників компанії «Ксенко», приватного японського університету «Juntendo» та благодійної організації «MIRAI Ukrainian and Afghan Refugee Fund» 1 травня КНП «Чернігівська обласна дитяча лікарня» ЧОР поповнилась новітнім медичним обладнанням.

На запит завідуючого відділенням анестезіології з ліжками інтенсивної терапії для новонароджених та недоношених дітей Чернігівської обласної лікарні Михайла Клима, представники компанії «Ксенко», яка співпрацює з великою кількістю міжнародних благодійних та неурядових організацій, таких, як Всесвітня організація охорони здоров’я та «International Committee of Red Cross» для його відділення надали апарат для моніторингу стану пацієнта та шприцевий насос, а для клініко-діагностичної лабораторії – біохімічний аналізатор.

«Наразі багато українських відділень інтенсивної терапії та анестезіології медичних закладів, центрів екстреної медицини отримали медичне обладнання, яке поставила компанія «Ксенко» в співпраці з Всесвітньою організацією охорони здоров’я та за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, – говорить Михайло Клим. – Чернігівщину також не оминули увагою, і саме компанія Ксенко поставила обладнання, якого так потребувала наша лікарня».

Адміністрація та колектив Чернігівської обласної дитячої лікарні висловлюють щиру вдячність благодійникам за надану допомогу!

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc