Меню
 
Головна arrow Новини
У межах Європейського тижня імунізації лікар з Бобровиці розказав місцевим ліцеїстам як захистити себе від смертельних інфекцій.

Для нашої країни питання імунізації є вкрай важливим, адже рівень охоплення щепленнями в Україні недостатній. Водночас триває війна, яка через часте перебування людей в укриттях з іншими людьми, обмежений доступ до води тощо наближає інфекційні хвороби до кожного.

Тож, з метою покращення інформування населення та популяризації рутинних щеплень серед дітей та дорослих, в рамках Європейського тижня імунізації 2023, лікар-педіатр Бобровицького центру первинної медико-санітарної допомоги Ярослав Єрохін провів зустріч з учнями Бобровицького ліцею під час якої прочитав змістовну лекцію на тему: «Щеплення – суперсила від хвороб».

В рамках зустрічі обговорено ряд питань щодо важливості імунізації, видів щеплень і вакцин та як захиститись від багатьох інфекційних захворювань. Надано кваліфіковані відповіді на різні запитання, що виникли у ліцеїстів під час лекції.

«Нашим громадянам необхідно забезпечити захист від інфекцій, що попереджаються вакцинацією. Будь-яке порушення в проведенні рутинної вакцинації, навіть на короткий час, може призвести до виникнення спалахів або зростання випадків вакцинокерованих інфекцій, в тому числі й випадків з тяжким перебігом, що потребуватимуть госпіталізації, проведення інтенсивної терапії, – наголосив Ярослав Єрохін. – Тож імунізація є питанням національної безпеки, оскільки здоров’я українців – усіх разом і кожного зокрема, залежить від рівня охоплення щепленнями в країні».

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc