Меню
 
Головна arrow Новини
Лікар-педіатр Бобровицького центру первинної медико-санітарної допомоги розповів студентам Бобровицького фахового коледжу імені О. Майнової НУБіП України як захистити себе від смертельних інфекцій, просто зробивши щеплення.

Вкрай тривожною проблемою в умовах війни і гуманітарних криз є спалахи інфекційних хвороб. Ризик поширення керованих інфекційних захворювань зростає у зв’язку з вимушеним переселенням людей, великим скупченням людей, що є особливо великою загрозою для наших українців із незавершеним або з відсутнім курсом вакцинації.

Тож, з метою покращення інформування населення та популяризації рутинних щеплень серед дітей та дорослих, в рамках Європейського тижня імунізації 2023, лікар-педіатр Бобровицького центру первинної медико-санітарної допомоги Ярослав Єрохін провів інформаційну лекцію на тему: «Як захистити себе від смертельних інфекцій просто зробивши щеплення?» для викладачів та студентів ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України».

В рамках зустрічі обговорено ряд питань щодо важливості імунізації, видів щеплень і вакцин та як захиститись від багатьох інфекційних захворювань. Надано кваліфіковані відповіді на різні запитання, що виникли у студентів під час лекції.

«Щоб уникнути поширення будь-якої хвороби, людям необхідно вакцинуватися. Вакцини, які використовуються в Україні, є перевіреними та безпечними. Немає підвищеного ризику побічних ефектів у здорової дитини, – наголосив Ярослав Єрохін. – Імунітет, який розвивається після вакцинації, надає надійний захист від керованої інфекції. Вакциновані люди дуже рідко хворіють. А якщо таке трапляється, то переносять хворобу набагато легше і з меншою кількістю ускладнень. У період війни, особливо важливо бути сильними та здоровими».

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc