Меню
 
Головна arrow Новини
Бобровицькі медики навчали поліцейських надавати першу долікарську допомогу постраждалим.

Навички надання першої домедичної допомоги – це критична необхідність для кожної людини, особливо в умовах війни.

На сьогоднішній день, одним із державних органів, покликаних захищати права та свободи людей, їх життя та здоров’я є поліція. Відповідно до ЗУ «Про Національну поліцію» поліцейський виконує обов’язки, покладені на нього законом, до яких відноситься і надання невідкладної, зокрема домедичної допомоги, особам які цього потребують. Тож 25 квітня лікар загальної практики-сімейний лікар Бобровицького центру первинної медико-санітарної допомоги Олена Гусак провела навчання з працівниками Бобровицького відділення поліції №2 Ніжинського РВП ГУ Національної поліції в Чернігівській області.

Під час заходу працівники поліції освоїли принципи надання домедичної допомоги щодо проведення огляду постраждалого, здійснення серцево-легеневої реанімації, зупинки різних видів кровотеч, транспортування потерпілих тощо.

«В умовах сьогодення володіти знаннями з домедичної допомоги є вкрай важливо для кожного, адже не маючи медичної освіти потрібно надати необхідну допомогу, при цьому не зашкодити постраждалому до приїзду медиків. Для поліцейських такі вміння є дуже важливими, адже їхня робота кожного дня пов’язана з ризиками для життя. Частіш за все саме вони опиняються на місці нещасного випадку першими. Завжди потрібно пам’ятати, що правильно та вчасно надана домедична допомога рятує життя потерпілому», – підсумувала Олена Гусак.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc