Меню
 
Головна arrow Новини
В Чернігівському районному центрі первинної медико-санітарної допомоги пройшли тренінги з надання першої медичної допомоги.

З 19 по 22 квітня 2023 року в Чернігівському районному центрі первинної медико-санітарної допомоги за підтримки місії STEP-IN Україна пройшли тренінги для медичних сестер «Надання першої допомоги».

За час проведення тренінгів медичні працівники центру опанували базові навички надання невідкладної допомоги, а саме: швидкий огляд пораненого за технікою MARCH (зупинка масивних кровотеч за допомогою базового медичного обладнання та підручних матеріалів, відкриття дихальних шляхів та інше); проведення серцево-легеневої реанімації; сортування поранених та надання допомоги при виникненні масових екстрених ситуацій.

Першу допомогу необхідно надавати відразу ж на місці події. Робити це потрібно швидко і вміло. Саме протягом першої години після настання екстреного випадку, надання першої допомоги є найбільш ефективним і дозволяє звести до мінімуму розвиток небезпечних ускладнень. Тому, медичні працівники відпрацювали набуті навички при моделюванні різних невідкладних ситуацій на сучасних тренажерах.

«Емоційносильні медсестри мають вирішальне значення для успішного лікування пацієнтів, тож цей тренінг з відпрацюванням різних сценаріїв має важливе значення для наших працівників», – прокоментувала генеральна директорка Чернігівського районного центру ПМСД Оксана Логвинчук.

STEP-IN – це асоціація ентузіазмів і мотивованих професіоналів, об’єднаних турботою про глобальні виклики та добробут людей у всьому світі. В Україні організація працює у сфері охорони здоров’я, підтримуючи існуючу систему охорони здоров’я та самостійно надаючи медичні послуги, забезпечуючи фізичні і психологічні потреби постраждалого населення.Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc