Меню
 
Головна arrow Новини
Команда лікарів Чернігівської обласної лікарні на чолі з генеральним директором відвідали один з найвіддаленіших прикордонних районів Чернігівської області – населені пункти Городнянської громади.

З метою забезпечення загальної координації заходів з протидії туберкульозу і надання організаційно-методичної допомоги команда лікарів Чернігівської обласної лікарні (фтизіатр, епідеміолог та рентген-лаборант) на чолі з генеральним директором Андрієм Жиденко та заступником медичного директора Галиною Синявською відвідали один з найвіддаленіших прикордонних районів Чернігівської області – населені пункти Городнянської ОТГ. Під час візиту зустрілись з керівництвом та представниками громади, керівниками центрів первинної медико-санітарної допомоги, обговорили питання залучення громади до заходів з покращення здоров’я населення та профілактики туберкульозу.

В рамках заходу фахівці провели обстеження місцевого населення на туберкульоз у трьох прифронтових селах, що неподалік від кордону. Списки громадян, які в першу чергу мали пройти обстеження (групи ризику), були сформовані напередодні, завдяки керівництву громади та лікарям центрів ПМСД. Таким чином, 98 місцевих жителів пройшли рентгенологічне обстеження за допомогою сучасного портативного рентген-апарату.

Візит здійснили на автомобілі, який «Центр фтизіатрії», у складі Чернігівської обласної лікарні, отримав від проекту USAID Ukraine – USAID Україна «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», що виконує Глобальна некомерційна організація охорони здоров’я PATH.

«Це важливий захід для жителів громади, адже мешкають вони далеко від обласного центру, але завдяки нашими спільним зусиллям змогли отримати необхідні медичні послуги. Обстеження та рання діагностика захворювання – важливий крок для зменшення тягаря туберкульозу, – прокоментував Генеральний директор Чернігівської обласної лікарні Андрій Жиденко. – Вдячні керівникам громади за тісну співпрацю з медичними фахівцями та оперативність в організації обстеження населення».

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc