Меню
 
Головна arrow Новини
Фахівці Всесвітньої організації охорони здоров’я відвідали Ніжинський медичний заклад.

Протягом березня фахівці Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) двічі завітали до Ніжинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги з моніторинговими візитами.

Під час першого візиту, на початку березня, директор центру Оксана Калініченко ознайомила гостей з роботою закладу в умовах воєнного стану. В ході зустрічі були обговорені питання: імунізації населення Ніжинської громади; проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед мешканців громади щодо вакцинації, яка на сьогодні є найбільш дієвим інструментом захисту від інфекційних захворювань та важливою умовою збереження колективного імунітету; дотримання холодових режимів зберігання вакцин, забезпечення підприємства холодовим обладнанням; підготовки до Українського тижня імунізації, який відбувається щорічно в 20-х числах квітня одночасно з Всесвітнім і Європейським тижнями імунізації та сприяє підвищенню обізнаності населення про важливість вакцинації.

За результами зустрічі досягнута домовленість, щодо співпраці підприємства з ВООЗ шляхом проведення на базі КНП «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» тренінгів з медичними працівниками закладів охорони здоров’я області.

Наприкінці березня представники ВООЗ відвідали центр вдруге. Цього разу візит відбувся з приводу реалізації Державної стратегії у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та вірусним гепатитам на період до 2030 року, схваленої Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 року № 1415-р, з метою оцінки виконання заходів з питань профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції на регіональному рівні та надання рекомендацій/технічної підтримки щодо їх покращення.

За результатами візиту фахівцями ВООЗ відзначена позитивна спроможність та потужність закладу, зокрема: контроль роботи з ключовими та вразливими групами населення; надання послуг з тестування на ВІЛ-інфекцію та супровід пацієнтів. Налагоджена співпраця та зворотній зв’язок з приводу проведення тренінгів та безперервного професійного навчання медичних працівників закладу, модераторами яких будуть представники Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc