Меню
 
Головна arrow Новини
Двадцять сьомий випуск щотижневого дайджесту новин «COVID-19. цифри і факти»

Новий випуск щотижневого дайджесту новин «COVID-19. Цифри і факти» містить який містить актуальні статистичні дані про рівень захворюваності та вакцинальної кампанії в Україні за минулий тиждень.

Ще у випуску:

- Рівень поширення SARS-CoV-2 у навчальних закладах знижує не їх закриття, а вакцинація населення – дослідження австралійських науковців.

- Векторні вакцини проти COVID-19 дають клітинам «інструкцію», як самостійно виробляти антиген, який потім розпізнає імунна система, і вони ніяк не впливають на гени людини.

- Рубрика «Компетентно»: як вдавалось протистояти пандемії у громаді на Львівщині, коли у всього світу про коронавірус було більше запитань, аніж відповідей, хто хворів найважче, як лікарі переконували людей старшого віку вакцинуватись і чи допомогла в цьому комунікація на державному рівні – інтерв’ю з головною лікаркою Центру первинної медико-санітарної допомоги Давидівської сільської ради Іриною ГНАТІВ.

Про це і не тільки – читайте у новому випуску дайджесту новин №27.

Дайджест виходить у межах спільного зі Світовим банком проєкту МОЗ України та в партнерстві із Центром громадського здоров'я.

дайджест 27

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc