Меню
 
Головна arrow Новини
Для Чернігівського медичного центру сучасної онкології за грантові кошти закуплено сучасне медичне обладнання.

За повідомленням адміністрації КНП «Чернігівський медичний центр сучасної онкології» заклад отримав важливу сучасну техніку для виявлення та лікування онкологічних захворювань, а саме мамограф з томосинтезом, томограф та лінійний прискорювач.

Перший лінійний прискорювач запрацював в закладі декілька років тому, наразі адміністрація центру працює над проєктом другого лінійного прискорювача, що дасть змогу надавати якісну променеву терапію для жителів не лише Чернігівщини, а й усієї України.

«Мамографія з томосинтезом – це новий удосконалений метод дослідження грудей. За допомогою технологій виходить 3D зображення молочної залози – об’ємна картина, на якій будь-яке утворення можна розглянути з усіх боків, визначити його розміри, форму та розташування всередині тканин залози. Такий ефект досягається завдяки серії пошарових знімків, які робляться з проміжками 1 мм. Потім ці знімки поєднуються в одну тривимірну картину, – наголошує виконувач обов’язків генерального директора Чернігівського медичного центру сучасної онкології Олександр Заїка. – Дане обладнання допоможе виявляти рак молочних залоз пацієнтів на ранніх стадіях».

Наразі в закладі проводяться ремонтні роботи з підготовки приміщення для встановлення ще одного комп’ютерного томографа, який стане активним помічником в діагностиці пухлинних новоутворень. За словами Олександра Заїки в їх закладі процедура комп’ютерної томографії дуже затребувана, через що є певна черга на дану послугу. Завдяки встановленню ще одного комп’ютерного томографа керівництво центру планує звести даний вид обстежень до мінімальних черг.

«Початок використання отриманої техніки заплановано на початок літа, адже для її залучення та експлуатації потрібно пройти певні процедури – отримання державного дозволу та формування необхідного пакету документів», – говорить Олександр Заїка.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc