Меню
 
Головна arrow Новини
Медичні працівники Городнянської громади відзначили першу річницю початку визволення українських земель від рашистських загарбників.

Адміністрація та медичні працівники Городнянського центру ПМСД та Городнянської міської лікарні прийняли участь в проведенні зібрання в краєзнавчому музеї населеного пункту з приводу річниці визволення міста від російських загарбників та у покладанні квітів до пам’ятних знаків воїнів, загиблих під час російсько-української війни.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих земляків, чиї імена вкарбовані в історію навічно, як Героїв, які віддали свої життя за нашу волю та свободу. Відвідувачі церемонії переглянули відеосюжет про місто в період оточення та кадри, де щасливі його мешканці зустрічають 4 квітня 2022 року своїх визволителів – героїчних воїнів Збройних Сил України.

Також були згадані події, які сталися 9 березня минулого року до дня народження славетного українського поета Т.Г. Шевченка. Незважаючи на блокаду міста та перебування військової поліції російської федерації в Городні, безстрашними жителями громади було організовано ходу з великим українським прапором по головній вулиці до пам’ятника Кобзарю.

Річниця початку визволення українських територій – це свідчення вражаючих успіхів наших сил оборони в бою зі значно переважаючим та добре озброєним противником, безпрецедентної сили духу Українського народу, його стійкості, сміливості, єдності у боротьбі з підступним ворогом.

Саме в Україні була знищена давня світова ілюзія про росію як нібито цивілізовану країну. Світ побачив звірства окупанта. Коли наші Сили оборони та безпеки звільнили північні регіони, відкрилася повна правда про те, що несе із собою росія: це катівні, розстріли, мародерство та інше подібне.


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc