Меню
 
Головна arrow Новини
Затверджено Національний план дій щодо імплементації Міжнародних медико-санітарних правил в Україні

Сьогодні, під час засідання Кабінету Міністрів України, було затверджено Національний план дій щодо імплементації Міжнародних медико-санітарних правил в Україні. Національний план був розроблений з метою розбудови ефективної системи міжнародної співпраці для реагування на надзвичайні ситуації, здійснення організаційних медико-санітарних заходів, спрямованих на запобігання занесенню та поширенню на території України хвороб.

«Україна крок за кроком впроваджує найкращий міжнародний досвід реагування на надзвичайні ситуації у сфері громадського здоров’я, спрямовані на запобігання занесенню та поширенню хвороб пов’язаних з інфекційним, хімічним чи радіоактивним агентом. Протягом багатьох років ми, як держава, докладаємо багато зусиль для формування надійної системи громадського здоров’я та міжсекторальної співпраці широкого кола стейкхолдерів, – заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. – За підтримки регіонального бюро ВООЗ проведено спільну зовнішню оцінку спроможностей України в рамках Міжнародних медико-санітарних правил, за результатами якої визначено ряд критичних точок, що потребують вдосконалення».

Реалізація плану дасть змогу створити надійну систему міжсекторальної співпраці під час реагування на надзвичайні ситуації у сфері громадського здоров’я, сформувати належну правову базу, яка надаватиме Україні можливість реалізувати всі права та обов’язки відповідно до вимог Міжнародних медико-санітарних правил в України.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc