Меню
 
Головна arrow Новини
Кваліфікованими та досвідченими фахівцями Польської Медичної Місії була проведена перша інформаційна сесія для пацієнтів Чернігівського пологового будинку

Восени минулого року Асоціація неонатологів України провела відбір серед 210 родопоміжних закладів України для участі у проєкті Польської Медичної Місії «Посилення неонатальної та акушерської допомоги в постраждалих від війни регіонах України» («Strengthening neonatal and obstetric healthcare in the war affected regions of Ukraine»), в ході якого було відібрано 10 медичних закладів – 9 перинатальних центрів з Київа, Полтави, Харкова, Львова, Запоріжжя та Чернігівській міський пологовий будинок.

Головна мета проекту – це посилення неонатальної та акушерської допомоги у постраждалих від війни регіонах. В ході реалізації проєкту запланована тісна співпраця представників обраних медичних закладів зі співробітниками Польської гуманітарної організації «Польська Медична Місія», яка надає медичну допомогу в найбільш потребуючих країнах світу, оснащення закладів високотехнологічним медичним обладнанням та навчання медичних працівників.

Минулого тижня кваліфікованими та досвідченими фахівцями Польської Медичної Місії була проведена перша інформаційна сесія для пацієнтів на базі КНП «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради. Основними питаннями сесії були: особливості надання медичної допомоги новонародженим у період воєнного часу, психологічна підтримка та права пацієнтів.

«Для тисяч жінок час пологів нерозривно пов’язаний із травмою, невпевненістю в завтрашньому дні та страхом, що їхні діти переживуть перші дні свого життя безпечно. У рамках нашої діяльності, яка ставить на перше місце здоров’я найбільш вразливих груп, у співпраці з українськими неонатологами ми підготували спеціальний набір необхідних приладів і матеріалів, – зазначають представники ГО «Польська Медична Місія». –Кожен наступний день допомоги Україні – це велика відповідальність і виклик для нас, щоб охопити найбільшу групу людей, які її потребують».

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc