Меню
 
Головна arrow Новини
Корюківська лікарня продовжує покращувати житлові умови своїх спеціалістів.

За повідомленням адміністрації КНП «Корюківська центральна районна лікарня» Корюківської міської ради цього разу ключі від квартири отримав лікар-анестезіолог Олешко Сергій Володимирович, з чим його і привітав колектив закладу.

Родом Сергій Володимирович Олешко з селища міського типу Березна, Чернігівського району. Лікувальній справі навчався в Тернопільському державному медичному університеті. Після проходження інтернатури в Національному університеті охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика з серпня минулого року працює у відділенні анестезіології з ліжками інтенсивної терапії Корюківської центральної районної лікарні.

Для збереження медичних кадрів району та створення гідного побуту медичних працівників адміністрація лікарні намагається оперативно вирішувати житлові питання молодих спеціалістів закладу.

«Житло надається на вибір, приватний будинок або квартира в багатоповерхівці. Ми виділяємо суму коштів, люди обирають те, що їм підходить», – говорить генеральний директор Корюківської центральної районної лікарні Сергій Пивовар. – Так, минулого року сім наших лікарів отримали квартири».

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc