Меню
 
Головна arrow Новини
В рамках міжнародного проєкту технічної допомоги «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який реалізується в низці областей України, розроблено макети поліграфічних матеріалів з промоції вакцинації.

Це розширений календар профілактичних щеплень, який містить інформацію про обов’язкові та інші щеплення для дітей та дорослих та буклет «Все про вакцинацію проти COVID-19».

Вакцини від різних хвороб, і навіть різні вакцини від тієї самої інфекції, можуть мати відмінності і особливості застосування за віком і схемами. В свою чергу, розроблена візуалізація дозволяє медикам швидко побачити актуальну інформацію, отримати відповідь на своє питання щодо особливості застосування тих чи інших вакцин.

Зазначені матеріали будуть корисними:

- медичним працівникам – для інформування пацієнтів про схеми вакцинації, обов’язкові та рекомендовані щеплення, відповідно до віку;

- представникам ЗМІ, громадським організаціям та освітянам – для промоції вакцинації та розвінчання міфів щодо імунопрофілактики;

- громадськості – задля планування щеплень для себе та своїх близьких.

Просимо поширити зазначену інформацію на своїх ресурсах та використовувати в практичній роботі медичного персоналу.

Макети доступні для вільного скачування та подальшого друку або використання в онлайн форматі за наступними посиланнями:

https://drive.google.com/drive/folders/1nUBiDHDZVvHNywHt6nJeYftWObAT4rE8 – макет календаря профілактичних щеплень.

https://drive.google.com/drive/folders/1npnjl9jfcNMnPRld4DcGn16YSOIj9JJP – макет буклету «Все про вакцинацію проти COVID-19».

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc