Меню
 
Головна arrow Новини
Двадцятий випуск щотижневого дайджесту новин «COVID-19. цифри і факти»

Новий випуск щотижневого дайджесту новин «COVID-19. Цифри і факти» містить який містить актуальні статистичні дані про рівень захворюваності та вакцинальної кампанії в Україні, а також інформацію про те, що цьогоріч вакцину проти COVID-19 у Сполучених Штатах Америки додано до календаря щеплень для дорослих.

Ще у випуску:

- Бустерна вакцинація за змішаною схемою, коли поєднують інактивовану та мРНК-вакцини, значно підсилює імунну відповідь щодо нових підваріантів «Омікрону» – BF.7, BQ.1.1 та XBB.1 – дослідження Університету штату Огайо, США.

- Вакцинація вагітних проти COVID-19 забезпечує немовлятам захист від госпіталізації через інфекцію, викликану варіантами коронавірусу «Дельта» чи «Омікрон» – такі результати отримали канадські дослідники. При цьому помічено, що найбільший ефект виникає, коли другою дозою вагітні були щеплені у третьому триместрі.

- Люди, які мають алергічні захворювання, частіше за інших схильні до упереджень щодо безпеки вакцинації, зокрема й проти COVID-19. Чи є підстави хвилюватись алергікам, які мають дерматити, риніти і навіть астму – у розмові з дитячим алергологом-імунологом Вірою Сем’янчук у рубриці «Компетентно».

Про це і не тільки – читайте у новому випуску дайджесту новин №20

Дайджест виходить у межах спільного зі Світовим банком проєкту МОЗ України та в партнерстві із Центром громадського здоров'я.

дайджест 20

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc