Меню
 
Головна arrow Новини
В Бобровицькій лікарні встановлено сучасну рентгенхірургічну систему.

В Бобровицькій опорній лікарні встановлено сучасну мобільну С-арочну систему Cios Select передану закладу згідно розподілу медичного обладнання, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2022 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру».

Дана система є розумним вибором для хірургічної візуалізації та надає користувачу багато переваг, включаючи чудові зображення, легке пересування та високий рівень практичності. Вона поєднує в собі готовність до безперебійної роботи та низькі вимоги до обслуговування апарату та навчання персоналу.

Багатоцільова C-аркова рентгенохірургічна система дозволяє охоплювати широкий спектр клінічного застосування в ортопедії, травматології, судинній хірургії базового рівня, літотрипсії та ендоурології. Покращує якість медичної допомоги пацієнтам завдяки можливості отримувати якісні зображення при низькій дозі опромінення, за рахунок перевіреної оптики та інтелектуального алгоритму візуалізації IDEAL (Intelligent Dose Efficiency Algorithm), а також базових функцій для візуалізації судин.

«Отримане обладнання дасть нам змогу розширити спектр медичної допомоги хірургічного, травматологічного, урологічного та інших профілів, – говорить медичний директор КНП «Бобровицька опорна лікарня» Роман Сорока. – Прилад придатний для щоденної практики, має просте кнопкове керування та легке маневрування завдяки компактній, легкій конструкції апарату та візку для монітора».

На сьогоднішній день апарати С-дуги дають можливість підвищити результативність роботи та продуктивність праці, а також суттєво покращити точність та оперативність проведення діагностики практично у всіх галузях сучасної медицини.
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc