Меню
 
Головна arrow Новини
Медичні заклади Чернігівщини продовжують зміцнення енергоспроможності для підтримки діяльності в умовах знеструмлення.

Через постійні обстріли інфраструктури нашої країни медичні заклади мають готуватися до будь-яких викликів та бути забезпеченими приладами додаткового живлення на випадок аварійних відключень електроенергії.

Так, завдяки благодійникам, Сосницька та Ніжинська лікарні нещодавно поповнилися мобільними електростанціями для підтримки діяльності в умовах знеструмлення.

Зарядну електричну станцію «Bluetti PowerOak» 2000Wh 555000mAh від німецького фонду GIZ, передано Сосницькій лікарні, що забезпечить безперервне надання медичних послуг реанімаційного відділення закладу.

«Надзвичайно приємно, що наші партнери продовжують підтримку Сосницької громади, та допомагають обладнанням, яке є вкрай необхідним для підтримання діяльності в умовах погодинних та аварійних відключень електроенергії, – зазначає директор Сосницької лікарні Олег Максименко. – Ця підтримка є частиною зусиль, спрямованих на допомогу партнерським громадам, яка здійснюється в рамках проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним урядом Німеччини і реалізується фондом GIZ. Програма спрямована на поліпшення піклування про мешканців громади, що потребують соціальної підтримки».

Ніжинська центральна міська лікарня ім. М. Галицького отримала електричну станцію «ECO FLOW DELTA» завдяки керівнику медичної фірми «FOX MEDICAL» Ользі Полив’яній, службі гірських рятувальників м. Божий Дар «Horske sluzby Bozi», медичній фірмі «FOCUS KARLOVY VARY» та власникам логістичної компанії «REJMAN LOGISTICS».

«Ємність станції «ECO FLOW DELTA» зможе забезпечити живленням на протязі дня більшість медичних приладів, а висока потужність дозволить підключити до 90% медичної техніки, – повідомляє генеральний директор Ніжинської центральної міської лікарні Олександр Костирко. – Станція абсолютно безпечна для користування в приміщеннях лікарні, працює без шуму та атмосферних викидів. До того ж має компактні розміри та вагу, що дозволить використовувати її як мобільне, альтернативне джерело живлення для медичного обладнання на випадок зникнення енергопостачання. «ECO FLOW DELTA» має справді потужні можливості, та зможе допомогти лікарям у будь-якій екстремальній ситуації».


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc