Меню
 
Головна arrow Новини
На відновлення Чернігівського медичного центру сучасної онкології спрямують 26 млн 784 тис. грн

Відомий німецький виробник ліків, засобів захисту рослин, пластмас, фарб і лаків Bayer перерахував через UNITED24 1 300 000 євро на відновлення та оснащення медичних закладів України.

На засіданні Комісії з питань розподілу коштів для задоволення потреб охорони здоров’я було ухвалено рішення спрямувати частину цих коштів, а саме 26 млн 784 тис. грн, на відновлення Чернігівського медичного центру сучасної онкології, який постраждав внаслідок бойових дій у регіоні.

«Кабінет Міністрів України вніс зміни до порядку використання коштів з рахунка для задоволення потреб охорони здоров’я в межах фандрейзингової платформи UNITED24. Так, додано можливість скеровувати кошти на відбудову державних та комунальних закладів охорони здоров’я, пошкоджених внаслідок бойових дій, а також оновлення та модернізацію державних та комунальних багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування. Таким першим проєктом стала Чернігівська лікарня № 3, якій виділено кошти на відновлення рентгенвідділення. І зараз також підтримано відновлення Чернігівського медичного центру сучасної онкології», – говорить заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку, голова Комісії з питань розподілу коштів для задоволення потреб охорони здоров’я Марія Карчевич.Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc