Меню
 
Головна arrow Новини
Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасне медичне обладнання від МОЗ

До Чернігівської обласної дитячої лікарні доставили комп’ютерний томограф виробництва Revolution Maxima. Медичне обладнання придбано коштом Міністерства охорони здоров’я України. Вартість томографа — 15 млн грн.

Нині КНП «Чернігівська обласна дитяча лікарня» Чернігівської обласної ради — це єдиний у регіоні медичний заклад, який надає спеціалізовану медичну допомогу дітям від 0 до 18 років. Щорічно тут проходять лікування понад 17 тис. дітей. У чотирьох відділеннях хірургічного профілю виконується більше ніж 3,5 тис. оперативних втручань та амбулаторно оглядаються понад 60 тис. пацієнтів. У лікуванні дітей широко застосовуються сучасні мініінвазивні хірургічні технології. Функціонують два відділення анестезіології та інтенсивної терапії, у т. ч. реанімація для новонароджених дітей. Крім того, у закладі чергує бригада лікарів-спеціалістів, які цілодобово надають дітям екстрену медичну допомогу, наявний єдиний в області цілодобовий дитячий травматологічний пункт.

Попри те, що обласна дитяча лікарня з перших днів війни та впродовж березня минулого року потрапляла під ворожий обстріл російської армії та зазнала авіаударів із застосуванням касетних бомб, медики лікарні продовжували надавати медичну допомогу пораненим, які доставлялись бригадами швидкої медичної допомоги до дитячої лікарні як до найближчого медичного закладу. На сьогодні лікарня повністю відновила роботу і надає медичну допомогу дітям Чернігівської області. Саме тому, завдяки появі такого медичного обладнання, лікарі зможуть використовувати сучасну рентгенологічну методику для встановлення клінічного діагнозу. А пацієнти отримуватимуть якісну діагностику свого стану та потрібну медичну допомогу.

Найближчим часом відповідними спеціалістами буде проведено роботу зі встановлення, тестування та введення в експлуатацію комп’ютерного томографа. Команда медиків Чернігівської дитячої обласної лікарні пройде навчання для роботи з обладнанням.Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc