Меню
 
Головна arrow Новини
Ще 25 працівників Чернігівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф пройшли навчання із реагування на хімічні загрози.

На базі Чернігівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф в Навчально-тренувальному відділі симуляційної медицини проведено тренінг «Хімічна готовність і реагування» інструкторами ДЗ «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров’я України». Завдяки проведеному тренінгу ще 25 спеціалістів Чернігівського центру екстреної медичної допомоги вдосконалили свої знання з реагування на хімічні загрози.

«Навчання і удосконалення завжди є актуальними, а в такі часи навіть життєво необхідними, – говорить генеральний директор КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Чернігівської обласної ради» Ігор Даниленко. – Ми йдемо у правильному напрямку, здобуваючи нові знання, покращуючи навики та вміння, адже наша країна повинна мати найкращих спеціалістів екстреної медичної допомоги».

Загалом від початку повномасштабного вторгнення відбулося 29 таких тренінгів у м. Києві та 12 областях: Львівській, Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській, Харківській, Полтавській, Черкаській, Одеській, Дніпропетровській, Луганській, Донецькій. Навчання відбувалися за технічної та фінансової підтримки Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні World Health Organization Ukraine.


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc