Меню
 
Головна arrow Новини
Чернігівська обласна лікарня отримала сучасне обладнання та вироби медичного призначення від Національної агенції гуманітарної допомоги «ЗДОРОВІ»

За повідомленням адміністрації Чернігівської обласної лікарні днями заклад отримав у вигляді гуманітарної допомоги від БО БФ Національної агенції гуманітарної допомоги «ЗДОРОВІ» 4 автоматичних дефібрилятори HeartStart фірми Philihs, електрокоагулятор та електроди до нього, лоток для догляду за трахеостомою та лоток бобовидний, манжету для вимірювання тиску, шприци, рукавиці стерильні, подовжувачи IV та повітропровід назофаренгіальний.

В основі всіх дефібриляторів HeartStart лежить технологія біфазних імпульсів SMART. Біфазна форма хвилі дефібрилятора забезпечує високоефективний розряд дефібриляції, який м’яко діє на серце. Завдяки спеціальному обладнанню від Philips медичні працівники можуть виконувати реанімаційні заходи, неінвазивну кардіостимуляцію і кардіоверсію, вимірювання температури та артеріального тиску (опції), визначення аритмії, моніторинг електрокардіограми, вимірювання ступеня сатурації легенів (опція).

«Сучасне проведення серцево-легеневої реанімації з використанням дефібрилятора може врятувати життя пацієнта. Кожна хвилина затримки з дефібриляцією зменшує можливість вижити на 10-15 відсотків, – коментує генеральний директор КНП «Чернігівська обласна лікарня» Чернігівської обласної ради Андрій Жиденко. – Отримані дефібрилятори будуть розміщені у відокремлених структурних підрозділах та операційних нашої лікарні і допоможуть нашим лікарям правильно та якісно проводити реанімаційні заходи».

«Чернігівщина, що важко постраждала під час бойових дій з російськими військами, гостро потребує подібних гуманітарних вантажів. Тому, ми високо цінуємо простягнуту нам дружню руку допомоги і завжди будемо пам’ятати ціну справжнього братерства. Дякуємо Національній агенції гуманітарної допомоги «ЗДОРОВІ» за надане обладнання. Своєю допомогою ви робите великий внесок в порятунок людей та наближаєте очікувану перемогу!», – висловлює слова вдячності колектив закладу.


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc