Меню
 
Головна arrow Новини
Чернігівські медичні заклади поповнилися медичними функціональними ліжками.

Завдяки Благодійному Фонду «Nova Ukraine» реанімаційне та кардіохірургічне відділення Чернігівської міської лікарні №2 поповнились 15 електричними функціональними ліжками HILL-ROM призначеними для загального догляду за пацієнтами хірургічних відділень, відділень інтенсивної терапії та післяопераційного догляду.

Модель ліжка розроблена з урахуванням широких потреб медичних установ, спрощує застосування апаратури моніторингу, а також може використовуватися для переміщення хворих у відділення діагностики, забезпечує суттєве полегшення в повсякденній роботі медперсоналу.

Завдяки гладким поверхням та знімним панелям ліжка, персоналу легко виконати дезінфекційну обробку та знезараження. Індикатор позиції стегон (на бильцях) дає можливість персоналу розмістити пацієнта в потрібній позиції де стегно буде знаходитися на місці руху секцій. Це не дасть пацієнту сповзати при рухові ліжка, що зменшить тертя на шкірі та потребу в переміщенні пацієнта персоналом. «Розумний» автоконтур – ковзаючий рух спинної секції відносно секції тазу при збільшенні кута нахилу запобігає зісковзуванню та надмірному тиску на абдомінальну область. Секція стегон починає рухатися через 5 секунд після спинної, що не створює зайвий тиск на живіт та діафрагму пацієнта.

Інтуїтивно зрозумілі елементи управління ліжком забезпечують надійні умови роботи та легке позиціонування пацієнта, одночасно підвищуючи його автономність.

«Отримані ліжка значно покращують рівень надання медичної допомоги населенню, поліпшують перебування пацієнтів у відділенні, підтримують їх життєві функції та зменшують обсяг роботи для медичного персоналу, – говорить директор відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії КНП «Чернігівська міська лікарня №2» Олександр Власов. – Ми щиро вдячні за підтримку благодійників, це саме те, що нам було потрібно. Такі ліжка мають всі функції необхідні для роботи нашого відділення».

Загалом, мед заклади Чернігова отримали 42 таких ліжка. Окрім другої міської лікарні, ще 14 ліжок отримала Чернігівська міська лікарня №3, 5 ліжок – дитяча обласна лікарня та 8 ліжок – Чернігівський військовий госпіталь.Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc