Меню
 
Головна arrow Новини
На Корюківщині продовжується покращення житлових умов медиків.

За повідомленням адміністрації Корюківської центральної районної лікарні цього разу ключі від квартири отримала сім’я лікарів Хроменків, з чим їх і привітав колектив закладу.

Хроменко Олексій Дмитрович родом із Києва, закінчив Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, після проходження інтернатури на базі клініки Шалімова та хірургічного відділення Корюківської центральної районної лікарні залишився працювати в закладі лікарем-хірургом.

Хроменко Олена Сергіївна народилась в с. Великий Самбір, Конотопського району, що на Сумщині. Навчалась лікувальній справі в Сумському Державному медичному університеті. Інтернатуру проходила в перинатальному центрі м. Києва та Корюківській лікарні. З серпня поточного року працює лікарем акушер-гінекологом в акушерсько-гінекологічному відділенні закладу.

Для збереження медичних кадрів району та створення гідного побуту медичних працівників адміністрація лікарні намагається оперативно вирішувати житлові питання молодих спеціалістів закладу.

«Житло надається на вибір, приватний будинок або квартира в багатоповерхівці. Ми виділяємо суму коштів, люди обирають те, що їм підходить», – говорить генеральний директор Корюківської центральної районної лікарні Сергій Пивовар. ¬ Так, останнім часом вже шість лікарів-інтернів отримали службові квартири. Наразі, в одному із помешкань проводиться ремонт, після завершення якого черговий спеціаліст отримає житло. Також, на даний час ще два лікарі закладу знаходяться в пошуках житла, яке їм піддійте».Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc